Ostatnie pożegnanie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci dra inż. Waldemara Matlachowskiego, członka-założyciela Towarzystwa Przyjaciół Chmielowic.
Ś.p. Waldemar Matlachowski urodził się w 1937 r. w Różanymstoku na Białostoczczyżnie. Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Od 1970 r. pracował najpierw w Wyższej Szkole Inżynierskiej, a później na Politechnice Opolskiej. Od 1980 r. aktywnie działał w NSZZ „Solidarność”, za co po wybuchu stanu wojennego został internowany, najpierw w Opolu, a potem w Nysie. Po 1989 r. nie zaprzestał swej działalności w „Solidarności”, był też prezesem Zarządu Wojewódzkiego Porozumienia Centrum.
Był jednym z inicjatorów powstania naszego Towarzystwa i aktywnie uczestniczył w jego pracach dopóki siły i zdrowie Mu dopisywały.
Rodzinie Zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia!

Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function JSMin::__construct(), 0 passed in /wp-content/plugins/autoptimize/classes/autoptimizeScripts.php on line 189 and exactly 1 expected in /wp-content/plugins/autoptimize/classes/external/php/minify-2.1.7-jsmin.php:90 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/autoptimize/classes/autoptimizeScripts.php(189): JSMin->__construct() #1 /wp-content/plugins/autoptimize/autoptimize.php(265): autoptimizeScripts->minify() #2 [internal function]: autoptimize_end_buffering('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /wp-includes/functions.php(3575): ob_end_flush() #4 /wp-includes/plugin.php(525): wp_ob_end_flush_all('') #5 /wp-includes/load.php(635): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /wp-content/plugins/autoptimize/classes/external/php/minify-2.1.7-jsmin.php on line 90