Festyn

przódJuż 12 października spotkamy się na wyjątkowym festynie. Dlaczego wyjątkowym? Bo to przedsięwzięcie nie tylko dla nas, ale i o nas. O tym, kim my – mieszkańcy Chmielowic – jesteśmy, czym się zajmujemy, jak wygląda nasz „trud codzienny”. I o tym, jak kiedyś wyglądało życie w naszej miejscowości, jak się zmieniało, aż do dnia dzisiejszego.

Podczas festynu, odbywającego się w ramach projektu „Oto jest nasz trud codzienny…” (szczegóły dotyczące projektu w zakładce „działaj lokalnie”) chcemy pokazać potencjał, jaki tkwi w mieszkańcach Chmielowic. Zaprezentować dawne i obecne zawody, wykonywane przez chmielowiczan. To świetna okazja, by nie tylko odkryć ciekawą historię naszej miejscowości, ale też możliwości, które tkwią w niej obecnie, często zaraz za rogiem. Bo po co czasem jechać gdzieś dalej, skoro najlepsi spece w swoich dziedzinach są tuż obok nas?

Głównym punktem festynu będzie wielka „parada zawodów”. Zapraszamy przedstawicieli wszystkich branż do połączenia się w grupy i wspólnego udziału w paradzie. Na najliczniej reprezentowaną i najciekawiej prezentującą się grupę czekają wyjątkowe nagrody!!!

Mamy nadzieję, że spotkanie podczas festynu będzie okazją do tego, byśmy się lepiej poznali i wspólnie spędzili razem ciekawie czas. Oprócz programu, przygotowanego przez nas wszystkich wspólnie, czekać będzie moc różnorodnych atrakcji. Szczegóły już niedługo.

Chcielibyśmy także, by festyn był okazją do zaprezentowania się lokalnych wytwórców, rzemieślników, usługodawców i handlowców. Dlatego, drodzy mieszkańcy Chmielowic – jeśli chcielibyście przygotować swoje stoisko i zaproponować swoje wyroby lub usługi – czekamy na Wasze zgłoszenia!!!

Formularz zgłoszeniowy – parada zawodów

 

Formularz zgłoszeniowy – wystawcy

 

tył